Sleeveface – ubierz się w swoją ulubioną książkę

Uczniowie z klasy VI c – Oliwier Deuter, Hubert Pankowski, Amelia Zielińska wzięli udział w konkursie fotograficznym Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji w Iławie i Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Iławie z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

Konkurs pt. „Sleeveface – ubierz się w swoją ulubioną książkę” polegał na fotografii osoby z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała, głownie twarzy, czyli takie wkomponowanie okładki, aby kontur zdjęcia z okładki i osoby pasowały do siebie. Dużą rolę odgrywa perspektywa, aranżacja tła, poza i pasujący strój.

Nasi uczniowie wykazali się kreatywnością i mieli okazję do dobrej zabawy podczas realizacji swojego pomysłu na zdjęcie z książką. czekamy na wyniki konkursu.

Agnieszka Prass

Poprzedni artykułBezpieczny uczeń w cyberświecie – konkurs dla klas IV-V
Następny artykułParkrun Mały Jeziorak Iława