Warmińsko-Mazurski Tydzień Kariery 2022

W dniach 17-23 października w Naszej Szkole realizowane były zadania w ramach Warmińsko-Mazurskiego Tygodnia Kariery, który odbywał się pod hasłem „Równowaga psychiczna we współczesnym świecie”.

Dla uczniów klas VIII zorganizowaliśmy zajęcia w ramach doradztwa zawodowego, na których zastanawialiśmy się jakie korzyści daje dla zdrowia psychicznego bycie aktywnym zawodowo.

Szkolny psycholog natomiast przybliżył temat zdrowia psychicznego, co mogą zrobić uczniowie, by zachować równowagę psychiczną, kiedy i do kogo mogą zwrócić się o pomoc.

Na lekcjach plastyki w ramach szkolnego konkursu plastycznego, zorganizowanego przez panią Agnieszkę Prass, dzieci przygotowują prace pt. Jak dbać o zdrowie psychiczne?

Joanna Szmycińska

Poprzedni artykułSzkolny Bieg z okazji 104. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości
Następny artykułWizyta klasy I c w bibliotece szkolnej