Znasz swojego nauczyciela?

Z okazji Dnia Nauczyciela uczniowie wzięli udział w zabawie przygotowanej przez uczennice zajęć dziennikarsko-artystycznych z panią Agnieszką Prass. Na korytarzach szkoły pojawiło się 16 kodów qr, które zawierały informacje o belfrach Jedynki. Zabawa polegała na tym, aby dopasować nazwisko nauczyciela/nauczycielki do odpowiedniej ciekawostki: Która nauczycielka w przeszłości chciała zostać zakonnicą? Kto jest właścicielem zwierząt Harry i Molly? Kto lubi kluski z twarogiem?

Odpowiedzi uczniowie wpisywali w quizie udostępnionym na platformie. Wyniki poznają w pierwszym numerze nowej gazetki szkolnej dla uczniów klas IV-VIII już niedługo. Ciekawe, co was zaskoczy?

Agnieszka Prass

Poprzedni artykułWizyta w Starym Tartaku
Następny artykułKonkurs na wesołą, jesienną dynię