Dzień Chłopaka i Dziewczynki

Uczniowie klasy II c Dzień Chłopaka i Dziewczynki świętowali w pizzerii Da Grasso, gdzie odbyły się warsztaty kulinarne. Było to interesujące wydarzenie, gdyż uczniowie sami mogli skompletować swoją pizzę. Każdy z uczestników otrzymał fartuszek. Na miseczkach przygotowane były różne dodatki: pieczarki, ser, sos pomidorowy, szynka, ananas, papryka, cebula, itp. Każdy uczestnik wałeczkiem formował okrągły spód, następnie układał wybrane przez siebie dodatki. Potem trzeba było uzbroić się w cierpliwość i poczekać na upieczenie pizzy. Ten czas czekania wypełniła kolorowanka i butelka soku. Taka własnoręcznie wykonana pizza smakowała znakomicie. Na koniec spotkania każdy uczestnik otrzymał dyplom i balonik. Pizzerii Da Grasso bardzo dziękujemy za możliwość uczestniczenia w warsztatach. 

D. Julluk
Poprzedni artykułŻyczenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Następny artykułPasowanie klas pierwszych