Biblioteka nie śpi

Może nie w świetle księżyca, ale przy blasku lightsticków w poniedziałek uczciliśmy święto bibliotek i książek, przypominając w ten sposób o magii i wartości czytania.

Trasa wiodła od Galerii Jazzowej do Galerii Sztuki SART. Z balonami, kolorowymi tatuażami na twarzy uczniowie wyznawali miłość do literatury oraz wybrali się na „polowanie”. Ich łupem były różnorodne woluminy, które przygotowała w prezencie Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie – organizator spotkania. Na koniec gratka dla graczy – biblioteczne bingo, które zapewniło wiele pozytywnych emocji. 
Wszystko jak zawsze pięknie i profesjonalnie przygotowane. Dziękujemy Miejskiej Bibliotece za tę imprezę.

Olga Bryl

Poprzedni artykułLekcja języka polskiego w szkolnej bibliotece
Następny artykułŚniadanie ze Spółdzielnią Uczniowską ,,Zgredek”