Wycieczka IV A i IV C

Ostatni czwartek września był dniem, w którym słoneczko nieśmiało wyjrzało zza chmur, by uprzyjemnić wycieczkę klasom IV a i IV c, które wybrały się do Lubstynka. Uczniowie zaczęli od pysznego drugiego śniadanka – pączków i ciepłej herbatki. Potem samodzielnie wykonali fantastyczne zegary, które będą przypominać o mile spędzonym czasie. Po warsztatach przyszła pora na zabawę – tu wyobraźnia dyktowała zasady – od skakania po kałużach po przyrządzanie kawy karmelowej. Nie zabrakło beztroskiego huśtania i rozgrywek piłkarskich. Na koniec wszyscy upiekli sobie kiełbaski i ziemniaczki, by mieć siłę na powrót.

Humory dopisywały, nawiązały się nowe znajomości, dzieci świetnie się razem bawiły, a wychowawcy – Marzena Podgórska i Krzysztof Kasprowicz poznali swoich podopiecznych od innej niż na co dzień strony. Dziękujemy pani pedagog Joannie Szmycińskiej za wspaniałe towarzystwo i kierowcy – panu Przemysławowi Kozłowskiemu za
przyjemną i bezpieczną podróż.

Marzena Podgórska

Poprzedni artykułNiezwykła lekcja! Wykopki!
Następny artykułDzień Chłopaka