Integracja klasy VI c

28 września uczniowie klasy VI c spędzili czas poza ławkami szkolnymi, by dobrze się bawić i zadbać o relacje. 

Po krótkim spacerze wybraliśmy miejsce nad jeziorem, usiedliśmy na matach i rozpoczęliśmy grę. Rada klasy musiała rozwiązać zagadkę – kto jest członkiem mafii i próbuje przejąć kontrolę nad klasą. Pierwsze podejrzenie padło na wychowawczynię, ale były też dyskusje czy milczący Ksawery albo uśmiechnięta Natalia również nie zagrażają klasie. Gra wymagała umiejętności obserwacji i analizy zachowań, wyciągania wniosków, argumentowania, a także kontroli mowy ciała. Jednak przede wszystkim sprawiła, że każdy dobrze się bawił.

Następnie dziewczęta przygotowały z okazji Dnia Chłopaka dla swoich kolegów konkurencje sportowe i upominki. Dzień zakończył się wspólną grą w kręgle. 

Agnieszka Prass

Poprzedni artykułHej, słowniku, po języku przewodniku!
Następny artykułJak wpaść na dobry pomysł?