Młodzi młodym w Iławie

22 września członkowie Samorządu Uczniowskiego mieli okazję wziąć udział w warsztatach organizowanych przez Forum Animatorów Społecznych, Ośrodek Psychoedukacji i Profilaktyki oraz Urząd Miasta w Iławie. Uczestnicy pracując pod okiem specjalistów uczyli się jak twórczo rozwiązać konflikty i dojść do konsensusu, a także jak wcielać w życie swoje pomysły. Było to pierwsze tego typu spotkanie z cyklu „Jestem obywatelem świata/Iławy” w ramach projektu „Młodzi młodym w Iławie”. A całe to zamieszanie po to, aby jeszcze bardziej zachęcać młodzież do aktywności na rzecz środowiska lokalnego i wypracować wspólny kierunek działań na rzecz rozwoju miasta a szczególnie młodych mieszkańców.

Olga Bryl

Poprzedni artykułKonkurs Wiedzy o Sejmie – posłanka Monika Falej naszym gościem
Następny artykułNabór do Młodzieżowej Akademii Cheerleaderek