Językowo – kulturowo

Nasz Samorząd Uczniowski  i  Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie mówią wspólnym językiem, czego dowodem była wyjątkowa impreza, zorganizowana w Stacji Jeziorak z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych. Gry, zabawy językowe, degustacja potraw europejskich przygotowanych przez członków Samorządu to atrakcje, które przyciągnęły wielu uczniów „Jedynki”, a także iławskiej „Dwójki”.  Koledzy i koleżanki z Samorządu tym razem pełnili funkcje kucharzy, przewodników, prezenterów, pod kierunkiem pani Rosemary Wiśniewski rozwinęli skrzydła i wykazali się niesamowitym zaangażowaniem, odpowiedzialnością i talentami. 

Serdecznie dziękujemy za ten wspaniały event. Oby więcej takich wspólnych akcji!

Marzena Podgórska

Poprzedni artykułPierwszy dzień jesieni
Następny artykułWesoła integracja klasy IA i IC