Witajcie w Hogwarcie

Piątek w naszej szkole upłynął wręcz magicznie. Ze względu na eliminacje szkolne do ogólnopolskiego konkursu „Harry Potter – Puchar szkół” uczniowie wykazali się kreatywnością i dobrym humorem, prezentując stroje godne adeptów Hogwartu. Odbył się także konkurs wiedzy – do bardzo trudnego testu ze znajomości wszystkich części serii o młodym czarodzieju przystąpiło aż 36 uczniów. 

Czy sprawiła to magiczna różdżka, czy dobra energia Pani Dyrektor, tego nikt nie wie, ale wyniki już są znane. Będzie dogrywka!  Potrzymam Was jeszcze chwilę w niepewności i wkrótce ogłoszę magiczną trzyosobową drużynę najlepszych, która powalczy w kolejnym etapie. 

Serdecznie dziękuję Pani Oldze Bryl za pomoc, Pani Annie Domce za ufundowanie gadżetów, Dyrekcji za zielone światełko oraz wszystkim zaangażowanym uczniom i nauczycielom za uczynienie tego dnia wyjątkowym. Chyba odczarowaliśmy jesienną melancholię.

Marzena Podgórska

Poprzedni artykułDzień orderu uśmiechu
Następny artykułDzień Chłopaka na sportowo