Harry Potter – walczymy o puchar!

23 września w piątek na 4. godzinie lekcyjnej odbędą się szkolne eliminacje do ogólnopolskiego konkursu „Harry Potter – Puchar Szkół”.

Obowiązuje znajomość treści całego cyklu książek, sprawdzić swą wiedzę możecie w quizie: https://harrypotterpucharszkol.pl/quiz/. Tam też znajdziecie szczegóły konkursu.

Zapisywać na konkurs możecie się do środy 21.09 u pani Marzeny Podgórskiej osobiście lub przez dziennik elektroniczny (pisząc wiadomość).

Mile widziane przebrania i gadżety związane ze światem Harrego Pottera nie tylko u uczestników konkursu. Liczymy na to, że wszyscy fani Harrego Pottera się ujawnią.

Bawmy się razem i zmieńmy na ten jeden dzień naszą szkołę w Hogwarth. Przewidujemy nagrodę za przebranie, które oczaruje Dyrekcję.

W eliminacjach wyłonimy trzyosobowy zespół, który jesienią zmierzy się z reprezentacjami szkół z całej Polski. Najlepsze drużyny czeka finał w zamczysku.

Warto powalczyć.

Czekamy na Was!