Zajęcia integracyjne przyszłych klas pierwszych 29.08.2022r. godz. 12.00

Rozpoczęcie nauki w szkole, jest dla każdego dziecka nie tylko czymś ciekawym, ale przede wszystkim czymś nowym. Dziecko wkracza w nowy etap swojego życia. Powoli nauka zastępuje zabawę, co może nieść za sobą różnorodne emocje zarówno pozytywne jak i negatywne. Jednakże emocje ogromnie wpływają na dziecko i jego rozwój. Chcemy dołożyć wszelkich starań by dzieci chętnie przychodziły do szkoły, były radosne, zadowolone, pełne optymizmu. Rodzice mają być „spokojni” zostawiając swoje dziecko za progiem naszej szkoły – „spokojni” o edukację, opiekę i wychowanie.

Serdecznie zapraszamy w dniu 29.08.2022r. ( poniedziałek) o godz. 12.00 na zajęcia integracyjne

Jest to doskonała okazja do bliższego poznania wychowawców z przyszłymi pierwszoklasistami.

Bardzo prosimy, aby rodzice przyprowadzili dzieci do szkoły (i pozostawili je same z wychowawcami) w następującym porządku:

Uczniowie klasy I A  do sali nr 14 na spotkanie z wychowawcą  P. Aleksandrą Konicz

Uczniowie klasy I B  do sali nr 11 na spotkanie z wychowawcą P. Dorotą Żuchowską

Uczniowie klasy I C  do sali nr 12 na spotkanie z wychowawcą P. Moniką Witkowską- Gałkus i P. Katarzyną Konopką

Uczniowie klasy I D  do sali nr 13 na spotkanie z wychowawcą P. Natalią Rakoczy

E. Trzcińska

Poprzedni artykułWakacyjny wydanie gazetki szkolnej
Następny artykułInauguracja nowego roku szkolnego 2022/23