Bal ósmoklasistów

Bal ośmioklasistów uczniów iławskiej Jedynki odbył się 10 czerwca br. na sali gimnastycznej placówki. Rozpoczął się przemówieniem Pani Dyrektor Beaty Niksy-Żubertowskiej, a także prowadzących uroczystość – przedstawicieli uczniów klas ósmych: Sarah Wiśniewski i Mateusza Stępnia. Z ramienia rodziców przemawiała Pani Elżbieta Radtke. Następnie rozpoczęto bal wykonywanym przez uczniów polonezem, a po nim do tańca zostali poproszeni nauczyciele. Wychowawcy dostali od swoich podopiecznych śliczne bukiety kwiatów. Sala była nastrojowo i pięknie udekorowana. Wszyscy uczestnicy balu wyglądali wręcz oszałamiająco. Na stołach widniało dużo przekąsek, zaserwowany został też smaczny obiad. Jedną z atrakcji była fotobudka, z której ciągle ktoś korzystał, otrzymując zdjęcie pamiątkowe. Nie zabrakło również belgijki czy też innych zabaw. Dostępne były takżepysznie wyglądające jak i smakujące wypieki, pojawiła się i pizza. Pomimo temperatury i klimatu panującego w pomieszczeniu nikt nie tracił sił na taniec. Każdy uczeń, a także wielu nauczycieli chętnie wchodziło na parkiet, puszczana muzyka była bowiem różnorodna. Na dodatek honorowo uczczone zostały urodziny rodzica jednego z uczniów. Po skończonej zabawie dużo osób zostało, aby pomóc w posprzątaniu sali. To był wspaniały pożegnalny wieczór – na pewno nigdy go nie zapomnimy.

Maja Sadowska z kl. VIIIa

Poprzedni artykułPożegnalne ognisko
Następny artykułZakończenie roku szkolnego