Tworzymy Szkołę Odpowiedzialną Cyfrowo

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim projekcie „Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo”. Projekt Fundacji Dbam o Mój Zasięg wspiera szkoły we wdrażaniu nowych technologii i higieny cyfrowej w edukacji. 

Społeczność Jedynki tworzy Szkołę Odpowiedzialną Cyfrowo, dla której ważne jest tworzenie rzeczywistych relacji poza Internetem i świadome korzystanie z technologii.

W naszej szkole został przeprowadzony projekt badawczym pt. Ocena Jakości relacji szkolnych, w którym wzięli udział uczniowie klas V-VIII. Głównym celem prowadzonego badania ankietowego było poznanie relacji uczniów z kolegami i koleżankami oraz z nauczycielami. Raport z przeprowadzonego badania otrzymamy po 24 czerwca.

Kordynatorka projektu, Agnieszka Prass

Poprzedni artykułZawody pływackie o Puchar Burmistrza Iławy
Następny artykułBezpieczeństwo podczas wakacji