Sprawozdanie z wycieczki klasy VIII a

6 i 7 czerwca 2022 r. klasa VIII a wyjechała na wycieczkę do hotelu Manor w Olsztynie.

Wyjazd rozpoczął się od śniadania w McDonald’s w Ostródzie. Następnie uczniowie wybrali się do kina Helios na ekscytujący film ,,Doktor Strange w multiwersum obłędu’’. Po seansie grupa uczniów przepełniona emocjami zameldowała się w hotelu i tam została aż do następnego dnia. Po zjedzonym obiedzie i chwilowym odpoczynku odbyły się podchody dookoła jeziora Tyrsko. W ramach kolacji przygotowane zostało ognisko, na którym piekliśmy kiełbaski. Kolejną atrakcją była dyskoteka, podczas której wszyscy świetnie się bawili. Ostatnią aktywnością w tym dniu była gra w kręgle.

Następny poranek rozpoczął się od zjedzenia śniadania oraz spakowania bagaży. Wtorkową atrakcją wycieczki było strzelanie z łuku i wiatrówki, a dla chętnych także bilard. Po sprawdzeniu pokoi przez opiekunów opuściliśmy hotel. Kolejną, a zarazem ostatnią aktywnością było odwiedzenie Olsztyńskiego Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego. Na zakończenie w porze obiadowej ponownie pojawiliśmy się w McDonaldzie.

To był naprawdę udany wyjazd – bawiliśmy się świetnie. Całą wycieczkę będziemy wspominać pozytywnie i miło.

Oliwia Grządziela i Lena Zagórska – uczennice kl. VIII a

Poprzedni artykułDzień Samorządności
Następny artykułZawody pływackie o Puchar Burmistrza Iławy