„Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

W czwartek, 26 maja 2022r. uczniowie klas III naszej szkoły wzięli udział w rozgrywkach wojewódzkich o puchar Tymbarku w kategorii U-10. Naszą szkołę reprezentowali: Kolibowski Szymon, Kotłowski Oskar, Patorski Adam, Harmaciński Wojciech, Agnieszczak Szymon, Kołaczkowski Dominik, Figurski Jakub, Igor Majchrzak, Melkowski Marcel, Stempowski Aleksander. Chłopcy doszli aż do półfinału, gdzie ostatecznie zajęli IV miejsce w województwie. Jesteśmy bardzo dumni z naszych piłkarzy za taki świetny wynik. Życzymy powodzenia w dalszej piłkarskiej karierze.

Szczególne podziękowania dla pana trenera P.Lange za zaangażowanie i pomoc w rozgrywkach , panu M.Melkowskiemu i T.Stempowskiemu za pomoc w organizacji i przygotowaniu chłopców.

Aleksandra Konicz

Poprzedni artykułWycieczka klasy IVd do Torunia w ramach programu „Poznaj Polskę”
Następny artykułVII Festyn Zdrowia i Rodziny. Zebraliśmy ponad 16 tys. zł