FESTYN ZDROWIA I RODZINY 28 maja 2022r.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie oraz Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 są organizatorami Festynu Zdrowia i Rodziny. Festyn odbędzie się w sobotę 28 maja 2022 r. w godz. 9.00-12.00. Festyn ma formę zabawy dla naszych dzieci i ich rodzin. Łączymy imprezy: Dzień Matki i Dzień Ojca, Dzień Dziecka, Szkolny Dzień Sportu.

Festyn odbędzie się na terenie dziedzińca i boiska naszej szkoły. W trakcie festynu na scenie prezentowane będą występy naszych dzieci, ich talenty wokalne, taneczne i aktorskie.

Impreza będzie promocją zdrowego stylu życia, zasad bezpieczeństwa i wartości rodziny w życiu człowieka.

Celem wszystkich w tym dniu zaplanowanych przez nauczycieli i Radę Rodziców przedsięwzięć jest:

1. pomoc dla rodzin z Ukrainy

2. remont sali dla Spółdzielni Uczniowskiej

Będzie można kupić m. in. porcję grochówki, placki ziemniaczane, watę cukrową , popcorn, gofry, wypić zdrowy sok owocowy, skorzystać z kawiarenki, w której mamy naszych uczniów zaprezentują swoje wypieki.

Dzieci będą mogły bawić na stoisku kreatywnym oraz sportowym , skorzystać z placu zabaw i dziecięcego saloniku urody, dmuchana zjeżdżalnia. Przewidujemy stoisko PCK, WOPR, Straży Pożarnej czy Policji. Czeka nas również musztra I LO CN-B im. Polskich Spadochroniarzy  w Iławie.

WK

Poprzedni artykułTytuł Sportowca Roku Jakuba Kozłowskiego
Następny artykułProjekt „Przystań wspiera iławskie rodziny”