Tytuł Sportowca Roku Jakuba Kozłowskiego

fot.wmzpn.pl

Jakub Kozłowski z klasy Vc znalazł się w gronie Najpopularniejszych Sportowców w Plebiscycie Sportowym 2022 organizowanym przez redakcję Gazety Iławskiej. Otrzymał gratulacje od Burmistrza Miasta Iławy za osiągnięcia i pasje.

Jakub kocha piłkę nożną. Jest zawodnikiem IKS Jezioraka Iława. Otrzymał kilka powołań na konsultacje szkoleniowe przygotowujące do powołania do kadry Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. 18 maja w kadrze WMZPN rocznika 2010 rozegrał w Ostródzie trójmecz z Kadrą Mazowieckiego ZPN i Pomorskiego ZPN.

Do jego sukcesów sportowych należy także zajęcie pierwszego miejsca w turnieju umiejętności indywidualnych, czyli Turnieju Talentów rocznika 2009/2010, który organizowała Legia Warszawa.

Agnieszka Prass

Poprzedni artykułRozdawaliśmy prezenty z okazji święta bibliotek
Następny artykułFESTYN ZDROWIA I RODZINY 28 maja 2022r.