Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2022/2023

W dniu dzisiejszym, 10 maja przed godziną 15.00 wicedyrektor szkoły Elżbieta Trzcińska, przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie wywiesiła w przedsionku szkoły listy uczniów przyjętych i nieprzyjętych do klasy pierwszej na nowy rok szkolny 2022/23.

We wrześniu planowane jest otwarcie czterech klas pierwszych maksymalnie po 23 uczniów w każdym oddziale. Co prawda liczba uczniów w klasie może wynosić 25, ale ze względu na planowane odbiory nowych mieszkań na osiedlu Piastowskim konieczne jest zatrzymanie kilku wolnych miejsc dla uczniów wprowadzających się do rejonu „Jedynki” w przyszłości. Oznacza to, że do „Jedynki” zostało przyjętych 92 uczniów (przy czym jeszcze 4 uczniów zameldowanych w rejonie nie dostarczyło dokumentacji).

Szczegółowe zasady rekrutacji opisane są na stronie szkoły w zakładce DLA KANDYDATA.

/SP1/

Poprzedni artykułFinał międzyszkolnego konkursu „Czytam i rozumiem”
Następny artykułIława jest dla wszystkich – konkurs