Finał międzyszkolnego konkursu „Czytam i rozumiem”

W piątek, 6 maja, w Starostwie Powiatowym w Iławie odbył się finał międzyszkolnego konkursu „Czytam i rozumiem” dla klas III szkół podstawowych powiatu iławskiego. Naszą szkołę reprezentowały uczennice:


Ina Gietka, kl. III a
• Julia Piaścik, kl. III b
• Hanna Urbańska, kl. III c
• Rozalia Kostyk, kl. III d
• Lena Mianecka, kl. III e


Spośród wszystkich obecnych dwoje uczestników osiągnęło maksymalną ilość punktów, przez co konieczna była dogrywka. Wśród nich była nasza uczennica, Hanna Urbańska, która ostatecznie uplasowała się na 2 miejscu, przegrywając zaledwie 1 punktem z reprezentantem Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Lubawie. Wszystkim dziewczynkom składamy podziękowania za reprezentowanie szkoły oraz gratulacje.

Koordynator konkursu- Paula Lubecka


Poprzedni artykułŚwięta majowe
Następny artykułRekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2022/2023