Prezentacja szkół ponadpodstawowych

Przez ostatnie dwa miesiące w Naszej szkole organizowane były dla uczniów klas VIII spotkania z przedstawicielami szkół ponadpodstawowych z powiatu iławskiego i nie tylko. Celem tych spotkań było zapoznanie uczniów z ofertą edukacyjną (kierunkami kształcenia, profilami klas), tak aby każdy uczeń mógł dokonać słusznego wyboru, co do przyszłego kierunku kształcenia. Uczniowie zapoznani zostali także z zasadami rekrutacji do poszczególnych placówek.

W Naszej szkole gościliśmy następujące szkoły: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Powstańców Wielkopolskich w Bielicach, Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja, Zespół Szkół w Lubawie, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Iławie, Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku, Zespół Szkół Rolniczych im. W. Witosa w Ostródzie, I LO CN-B im. Polskich Spadochroniarzy w Iławie.

JS

Poprzedni artykułPiknik z książką
Następny artykułDzień Bibliotekarza i Biliotek