Służby mundurowe w „Jedynce”

27 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie swoją ofertę edukacyjną zaprezentowało Liceum Mundurowe CN-B Feniks. Liceum mundurowe to szkoła podstawowa o uprawnieniach szkoły publicznej, w której cykl nauczania kończy się egzaminem maturalnym. O walorach nauczania w liceum mundurowym opowiadała w-ce dyrektor szkoły p. Ewa Wiśniewska oraz st. chor. sztab. rez. Andrzej Królikowski. Dzięki uprzejmości uczniów Liceum mundurowego, uczniowie „Jedynki” zapoznali się z przykładowymi ćwiczeniami z zajęć praktycznych.

Oprócz Liceum Mundurowego szkoła tego dnia gościła również przedstawicieli służb mundurowych tj. Policję oraz Straż Pożarną. Młodzież miała możliwość dopytania o charakter pracy w służbach mundurowych.

JS

Poprzedni artykułMiędzyszkolny Konkurs Wiedzy o Iławie
Następny artykułPiknik z książką