Współpraca ze Szkołą Językową Early Stage

Szkoła języka angielskiego Early Stage rozpoczęła cykl spotkań z uczniami klas VIII.

W dniu 10.03 chętni uczniowie klas VIII mogli rozwijać swoje umiejętności językowe z pomocą lektora ze Szkoły Językowej Early Stage. Cykl rozpoczął się od rozmów z zakresu doradztwa zawodowego. Uczniowie za pomocą różnych gier oraz projektów plastyczno-językowych zapoznawali się ze ścieżką rozwojową zawodu nauczyciela języka angielskiego. Spotkania te będą odbywały się regularnie. Dzięki tym zajęciom uczniowie w atmosferze humoru, z wykorzystaniem kreatywnych metod nauczania języka angielskiego będą mieli okazję trenować konwersację w tym języku.

Szkoła Językowa Early Stage ściśle współpracuje ze Szkołą Podstawową nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie, prowadzi zajęcia dla dzieci z klas 1-5. Zajęcia odbywają się zarówno w godzinach popołudniowych jak i w trakcie godzin świetlicowych, również porannych. Oferuje usługę przyprowadzania i odprowadzania z zajęć do świetlicy szkoły. Zajęcia pełne są muzyki, rymów, rytmu i świetnej zabawy

Magda Piękos

Early Stage

/SP1/

Poprzedni artykułOtrzymaliśmy dotację na zakup książek do biblioteki! 
Następny artykuł„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”