Nagrody za konkursy szkolne i środowiskowe

Po zakończeniu zmagań uczniów naszej szkoły w różnego rodzaju konkursach szkolnych i środowiskowych, które odbyły się w I semestrze roku szkolnego 2021/2022 nadszedł czas na uroczyste rozdanie nagród i dyplomów. Dyrekcja szkoły zaprosiła zwycięzców oraz wyróżnione osoby do auli szkolnej, gdzie z zachowaniem reżimu sanitarnego wręczyła osobom nagrodzonym różnego rodzaju upominki.

Wykaz konkursów i nagrodzonych uczniów:

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon- Matematyka”

Klasa II matematyczny:

V m w kraju Piotr Kłosowski kl. II C – I miejsce w szkole

VI m w kraju Marcel Matyka kl. II A , Jakub Pąk kl. II C– II miejsce w szkole

IX m w kraju Mateusz Majewski kl. II D – III miejsce w szkole

X m w kraju Maria Barkowska kl. II B, Leon Maniora kl. II C, Daniel Draszewski kl. II D – IV miejsce w szkole

Klasa II zintegrowane:

Amelia Jabłońska kl.II A– I m w szkole

Zofia Trzcińska kl.II A– II m w szkole

Julia Czarnecka kl.II A– III m w szkole

Klasa III matematyczny:

V m w kraju Adam Patorski kl. III A- I miejsce w szkole

VI m w kraju Emil Stanulewicz kl. III B- II miejsce w szkole

VIII m w kraju Julia Piaścik kl. III B, Konrad Łapacz kl. III C – III miejsce w szkole

IX m w kraju Wiktor Goryszewski kl. III C – IV miejsce w szkole

X m w kraju Ignacy Zakrzewski kl. III C- V miejsce w szkole

Zintegrowane sprawności klasy III

XXIII m w kraju Emil Stanulewiczkl kl. III B, Maciej Klymenko kl. III D- I m w szkole.

XXVII m w kraju Liliana Kostyk kl. III D- II m w szkole

XXVIII m w kraju Rozalia Kostyk kl. III D, Amelia Jabłońska kl. IIA– III m w szkole

Podróże w naturze – Łąka”

konkurs organizowany przez W-MODN oraz ECEE w Elblągu

Wyróżnienia otrzymali:

Michał Piotrowski, kl. IV A
Oliwia Piotrowska, kl. VIII B
Dominik Zieliński, kl. VII D

Jak gospodaruję kieszonkowym?”

konkurs plastyczny w ramach projektu „Myślę, decyduję, działam”.

Wyróżnienie otrzymali:

Marcel Matyka kl. II A

Kaja Kwiatkowska kl. II A

,,Najpiękniejsze miasto w Polsce” – konkurs plastyczny

I m Zuzanna Pełka kl. II BII m Jan Ruciński kl. II C
III m Nina Błaszkowska kl. III A

Wyróżnienia otrzymali:Olaf Cebeniak kl. II D, Julian Deka, Jakub Pąk, Alicja Szczypińska – kl. II C.

Wiersz dla babci i dziadka”

I m Olga Rytel kl. II CII m Filip Jabłoński kl. III EIII m Liliana Kostyk kl. III D

I wyróżnienie: Iga Matecka kl. III AII wyróżnienie: Julia Lingo kl. I DIII wyróżnienie: Marta Melkowska kl. I A

Kosmos- Kopernik tu namieszał”- konkurs plastyczny

I m Natan Dziedziak kl. V C

II m Jakub Pąk kl. II C

III m Diana Ząbecka kl. IV D

Konkurs wiedzy o Mikołaju Koperniku

I m Wiktoria Pankowska kl. VII B, Hubert Pankowski kl. VC II m Ania Kurek kl. VIIC III m Michał Kaczyński kl. IV B IV m Anika Piotrowska kl. VC

Konkursy wiedzowe regionalne biuletynu „Uroczysko” pt. CZTERY PORY ROKU –Spotkania wiosenno-letnie Numer 80, wiosna – lato 2021 – wyróżnienia i nagrody zdobyli wszyscy uczniowie klasy 2 A:

Kalina Ciszewska, Julia Czarnecka, Karol Gabriel , Amelia Jabłońska, Igor Kalisz, Zuzanna Kolwicz, Kaja Kwiatkowska, Dominika Lemańska , Marcel Matyka, Oliwier Mędrzycki, Bartosz Musiał , Marianna Niedziela, Oliwia Pakuszewska, Zofia Patelska, Maciej Przeworski ,Filip Rzeszot, Zofia Trzcińska , Miłosz Wołoszuk.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym, życząc dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.

A.W.

Poprzedni artykułŚwięto Szkoły 2022
Następny artykuł,,Coś z … niczego”