Igor – uczeń „Jedynki” -mistrzem wiedzy o Iławie

Przewodniczący Rady Miasta Iławy, absolwent iławskiej „Jedynki”, historyk i regionalista – pan Michał Młotek -odnotował na prowadzonym przez siebie blogu Internetowe Muzeum Iławy – www.ilawasprzedlat.pl: „Igor Mówiński, uczeń Czerwona Szkoła – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie, został zwycięzcą pierwszego turnieju „Mistrz wiedzy o Iławie”. Spośród wszystkich uczestników wydarzenia, które odbyło się dziś przy kinoteatrze, najlepiej odpowiadał na pytania z historii Iławy, które znalazły się w edukacyjnej grze karcianej, opracowanej przez Marcina Fornahla. Ogromne gratulacje!”

W niedzielę, 26 września Iławskie Centrum Kultury przygotowało nie lada atrakcję: Piknik gier towarzyskich. Jednym z punktów tego wydarzenia była premiera nowej gry karcianej „Mistrz wiedzy o Iławie”. Gra powstała z inicjatywy Marcina Fornahla i Miłosza Zakrzewskiego. W grze brali udział wszyscy chętni: młodzież i dorośli. Nasz uczeń, zdystansował wszystkich, zajmując I miejsce.

Dziś rano, pani dyrektor Beata Niksa – Żubertowska zaprosiła Igora do gabinetu, poprosiła, by opowiedział o swoim sukcesie. Pogratulowała mu zwycięstwa, wręczając kilka gadżetów naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy!

/SP1, także fot. archiwum rodzinne/

Igor z panią dyrektor Beatą Niksą – Żubertowską w gabinecie opowiedział o wczorajszych emocjach.
Przewodniczący Rady Miasta, Michał Młotek gratuluje Igorowi zwycięstwa.
Burmistrz Miasta Iławy, Dawid Kopaczewski z Igorem i jego nagrodami.
Poprzedni artykułRok Norwida
Następny artykułAkcja „Dokarmiamy Leśne Zwierzęta ”