Wyjazd integracyjny kl. IV d

Klasa IVd, na zaproszenie taty jednego z uczniów, gościła w gospodarstwie agroturystycznym w Mątykach. Atrakcji i emocji było co niemiara. Na początek dzieci uczestniczyły w tradycyjnych wykopkach ziemniaków. Po zebraniu kilkunastu worków ziemniaków, nadszedł czas na posiłek przy ognisku. Były kiełbaski, pyszny domowy kompot, ale największą furorę zrobiły pieczone w ognisku ziemniaki oraz … tradycyjna oranżada. Nie obyło się bez słodkości, które przywiózł na miejsce kolejny rodzic ucznia. Po posiłku przyszedł czas na zabawę. Były zawody w przeciąganiu liny, zabawy z chustą animacyjną, wyścigi w workach, wędrówka przez las, w którym krył się bunkier i drewniana kładka wśród drzew, na której można było sprawdzić swoją sprawność. To był bardzo udany wyjazd. Pełen słońca, radości i wrażeń.

Klasa IVd wraz z opiekunami (E. Kowalska, W. Karwat) składa serdeczne podziękowania panu Sebastianowi Tylce i jego rodzicom za zorganizowanie imprezy oraz sfinansowanie poczęstunku.

Dziękujemy również Panu Mariuszowi Markowskiemu za niespodziankę w postaci batoników i wody.

Poprzedni artykułPaweł i Oliwier trenowali z Marcinem Gortatem
Następny artykułRodzicu, uzyskaj świadczenie 300+