Nabór uczniów klas 1-3 na dodatkowe zajęcia WF z AWF – Aktywny powrót uczniów do szkoły 

Ogłaszamy nabór uczniów klas 1-3 na dodatkowe zajęcia WF z AWF – Aktywny powrót uczniów do szkoły. 
Jego celem jest walka ze skutkami pandemii koronawirusa przez poprawę stanu kondycji fizycznej dzieci i młodzieży oraz wsparcie uczniów w powrocie do pełnej sprawności fizycznej po długotrwałym okresie nauki zdalnej. 
Zajęcia będą prowadzone przez panią Ewelinę Sagan (jedna grupa 20 – osobowa dwa razy w tygodniu), Sabinę Potocką  (jedna grupa 20 – osobowa dwa razy w tygodniu) oraz Annę Radomską (jedna grupa 20 – osobowa raz w tygodniu).


Kolejność wysyłania zgłoszeń będzie decydowała o przyjęciu danego ucznia na zajęcia. Zgłoszenia prosimy kierować przez e-dziennik Librus do pani Eweliny Sagan do wtorku, 7.09.2021 r. do godziny 12.00.