Zajęcia integracyjne klas pierwszych już we wtorek, 31 sierpnia

Zajęcia integracyjne klas pierwszych, o których była mowa na spotkaniach z rodzicami w dniu 8 czerwca, odbędą się, zgodnie z uzgodnieniem we wtorek, 31 sierpnia.  Rozpoczynają się o godz. 9.00. i potrwają do godz. 10.45.

Bardzo prosimy, aby rodzice przyprowadzili dzieci do szkoły (i pozostawili je same z wychowawcami) w następującym porządku:

Uczniowie klasy I A wchodzą do szkoły głównym wejściem i kierują się do sali nr 7 na spotkanie z wychowawcą  P. Martyną Kalicką następnie przechodzą do sali gimnastycznej.

Uczniowie klasy I B wchodzą do szkoły głównym wejściem i kierują się do świetlicy szkolnej  na spotkanie z wychowawcą P. Joanną Ruszniak  i tam realizują swoje zajęcia.

Uczniowie klasy I C wchodzą do szkoły bocznym  wejściem i kierują się do sali nr 14 na spotkanie z wychowawcą P. Dorotą Julluk następnie przechodzą do stołówki szkolnej na dalszą część zajęć.

Uczniowie klasy I D wchodzą do szkoły bocznym  wejściem i kierują się do sali nr 10 na spotkanie z wychowawcą P. Katarzyną Zombecką następnie przechodzą do auli w celu realizacji swoich zajęć integracyjnych.

Zajęcia integracyjnie przeprowadzone będą z zachowaniem reżimu sanitarnego.

/A. Waruszewska/

Poprzedni artykułOrganizacja dnia 1 września w „Jedynce”
Następny artykułWrześniowe wywiadówki w „Jedynce”