Organizacja dnia 1 września w „Jedynce”

Już niedługo koniec wakacji. W środę, 1 września 2021r. blisko 670 uczniów rozpocznie naukę w roku szkolnym 2021/22 w iławskim „Koperniku”. W związku z trwającą pandemią covid-19 jesteśmy zmuszeni ograniczyć pierwsze spotkania i apelujemy do wszystkich, którzy w tym dniu wejdą na teren szkoły (już na parking i na boisko), aby pamiętali o maseczkach, dezynfekcji rąk i zachowaniu dystansu.

Bardzo prosimy na wyznaczone godziny przychodzić punktualnie i nie wcześniej niż 15 minut przed spotkaniem. Ze względu na obostrzenia MEiN oraz GiS spotkanie uczniów z dyrekcją szkoły przewidziane jest o godzinie 9.00 (z klasami pierwszymi) oraz o godz. 10.30 (z klasami IV oraz delegacjami klas VII i VIII, które będą uczestniczyć w spotkaniu z członkami Stowarzyszenia Dzieci Wojny oraz w symbolicznym przejściu w „Przerwanym Marszu” do budynku szkoły). W tym roku Dzieci Wojny jako stowarzyszenie wydają publikację ze wspomnieniami z czasów dzieciństwa, gdy to kończąca się wojna mocno wpływała na ich losy i pozostawiła trwały ślad w pamięci. Prosimy całą społeczność szkoły o szacunek dla Tych, być może ostatnich, świadków wielkiej ludzkiej tragedii i godne Ich przyjęcie. Uczniowie pozostałych klas spotkają się z wychowawcami w swoich salach. W wejściach do szkoły będą wywieszone szczegółowe przydziały sal lekcyjnych dla poszczególnych klas.

godz.9.00 – kl. I sala gimnastyczna (spotkanie z dyrekcją szkoły, zdjęcia i spotkania z wychowawcami)

godz.9.00 – 9.30 kl. II wejście boczne – spotkania z wychowawcami

kl. V wejście główne – spotkania z wychowawcami

godz. 10.00 – 10.45 kl. III wejście boczne – spotkania z wychowawcami

kl. VII wejście główne – spotkania z wychowawcami

godz. 10.30 kl. IV sala gimnastyczna – spotkanie z dyrekcją szkoły i „Przerwany Marsz…”, spotkania z wychowawcami

kl. VIII wejście główne – spotkania z wychowawcami

Po spotkaniach z wychowawcami bardzo prosimy niezwłocznie opuścić teren szkoły.

Rodzice uczniów klas pierwszych już 1. września proszeni są o odebranie zestawów podręczników i podpisanie umów użyczenia. Klasy drugie i trzecie otrzymają podręczniki na spotkaniach z rodzicami 2. września, pozostali uczniowie 6. września.

Nie możemy się już Was doczekać, Drodzy Uczniowie 😊

/SP1/

Poprzedni artykułKampania Ośrodka Psychoedukacji „Razem przeciwko depresji”
Następny artykułZajęcia integracyjne klas pierwszych już we wtorek, 31 sierpnia