#ZdrowiePsychiczneMaZnaczenie – ŻÓŁTA Wstążka CHALLENGE

Dziękujemy za wyzwanie #Fundacji Projekt ARCHE. Dołączamy do #ZdrowiePsychiczneMaZnaczenie – ŻÓŁTA Wstążka CHALLENGE. Dołączając do wyzwania zapraszamy: 👉Urząd Miasta Iława, 👉Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie, 👉Iławskie Centrum Kultury.

Żółta wstążka jest w Polsce symbolem solidarności z osobami chorującymi psychicznie. Zrób zdjęcie z żółtą wstążką lub z innym żółtym elementem, udostępnij w social mediach z hasztagiem #ZdrowiePsychiczneMaZnaczenie i w ciągu 48h nominuj i oznacz 3 osoby, organizacje (lub więcej), których zdrowie psychiczne jest dla Ciebie ważne.

W dniu 16 czerwca uczniowie iławskiej „Jedynki” wzięli udział w społecznej akcji ŻÓŁTA Wstążka CHALLENGE, zbierając się na przerwie na boisku szkolnym w żółtych koszulkach, sukienkach, spodenkach itp., ustawiając do zdjęcia żółte kartki na znak solidarności z osobami chorującymi psychicznie.

Zdjęcia z drona wykonał pracownik firmy TOMCOLOR. Dziękujemy!

/SP1/

Poprzedni artykułKino sferyczne dla najmłodszych
Następny artykułProjekt ABC Ekonomii