Majowa wycieczka rowerowa

Słoneczną pogodę mieli uczestnicy kolejnej wycieczki rowerowej VI b. Pojawili się nowi uczestnicy i nowi opiekunowie – panowie Artur i Tomek. Trasa była zdecydowanie bardziej wymagająca niż w ubiegłym tygodniu. Po pierwsze była dłuższa, licząc od szkoły łącznie około 20 kilometrów przeróżnymi drogami leśnymi i drogami rowerowymi w obrębie miasta.

Po wtórne było więcej dłuższych podjazdów pojawiały się przenoski nad zwalonymi drzewami i błotko. Wszystko w pięknych okolicznościach przyrody w okolicach Jeziora Zielonego i Czystego. To pierwsze możecie znaleźć jeszcze pod nazwą Łąckie, Łąka nawet Brzozy, drugie na mapach też ma inną nazwę- Łajskie. Trasa była tak ułożona, żeby maksymalnie wyeksponować ich walory.

W przyszłym tygodniu kolejne jeziorka i nowa trasa.

Wojciech Kopczyński