„Wylosuj anioła”

Dobro powraca! Mimo trudniej sytuacji epidemiologicznej panującej w kraju, udało się! Uczniowie nie zawiedli, i tym razem! Dla chorych dzieci i Fundacji „Gdy liczy się czas”, wykonali 89 kartek z pozytywną energią.

Strach, ból, samotność i niepewność – choremu dziecku i jego rodzinie podczas leczenia w szpitalu onkologicznym towarzyszą trudne emocje. Członkowie fundacji „Gdy Liczy się Czas” postanowili zainicjować akcję pisania kartek dla dzieci „WYLOSUJ ANIOŁA”, która ma na celu wsparcie oraz wywołanie uśmiechu na twarzach małych pacjentów.

Kratki zostały wysłane do fundacji, która rozdzieli je między dziecięcymi oddziałami onkologicznymi w Polsce. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów mimo zdalnego nauczania. W imieniu chorych dzieci DZIĘKUJEMY za wsparcie.

Poprzedni artykułCzy lekturę można spakować do pudełka?
Następny artykułCoś z niczego – pomysły na stroik