Stylizacje na wiek XVIII

Lekcja historii: księżna orleańska w naszej szkole

Uczennice klasy 6b wykonały niecodzienna pracę domową z historii. Ich zadaniem było wykonanie stylizacji XVIII-wiecznej księżnej Elżbiety Orleańskiej. Wszystko to za sprawą nauczyciela Marcina Michalskiego, który podsunął ciekawy pomysł na dodatkową pracę pełną ekspresji.

Uczennice wykazały się ogromną kreatywność w wykonaniu XVIII-wiecznego portretu doby oświecenia. Inspirację była ciekawa lekcja historii poświecona epoce oświecenia. Natalia Wójcik i Julia Tkaczyk z klasy 6b wcieliły się w rolę stylistki i za razem w postać Elżbiety Charlotty Burbon Orleańskiej. 

– To była świetna zabawa – napisała w e-mailu Natalia Wójcik.

Gratulujemy uczennicom kreatywności i zaangażowania.

Poprzedni artykułKOSTKOWY PRZYJACIEL
Następny artykułSerce TPD koło „Kopernika” wciąż bije dla dzieci!