Kopernik gra z WOŚP: Już mamy 5.738, 80!

Przed nami 31 stycznia, 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gramy z głową i wspieramy zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Nasza szkoła, podobnie jak w poprzednich latach, swoimi działaniami wpiera WOŚP. 

♥️ DZIĘKUJEMY ♥️
W 2021 roku ze zbiórki WOŚP organizowanej w szkole zebraliśmy 3.623,80 – tyle pani Wioletta Karwat przekazała w piątek do sztabu ICK. Zebraliśmy też 33 euro 84 centy, które w tygodniu wymienimy na złotówki i dopłacimy do wirtualnej puszki „Jedynki”. W eSkarbonce „Jedynki” nazbieraliśmy już 2.115 zł. Dziękujemy za Wasze wpłaty. Prosimy o udostępnianie i nowe wpłaty jeszcze do niedzielnego Finału. Wszystkie eSkarbonki rozliczą się automatycznie 1 lutego 2021 r. o godz. 23:59. Pomagamy! Zbieramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Jak wiecie, przygotowaliśmy specjalną nakładkę na zdjęcie profilowe na fb 🙂 Ustaw nakładkę i pokaż, że bierzesz udział wspólnie z naszą szkołą w 29. Finale WOŚP. Zachęcamy wszystkich rodziców, uczniów (którzy mogą już posiadać konto na fb), naszych absolwentów i wszystkich niezwiązanych ze szkołą, ale chcących wesprzeć WOŚP do ustawienia naszej nakładki.

Jak dodać nakładkę na swoje zdjęcie?

Kliknij w poniższy link i ustaw nakładkę na swoim zdjęciu profilowym.

http://www.facebook.com/profilepicframes/?selected_overlay_id=237745494477870

Możesz też wejść na swój profil na Facebooku, kliknij zdjęcie profilowe, wybierz zaktualizuj zdjęcie profilowe, a potem wyszukaj nakładkę – Kopernik gra dla WOŚP – SP1 w Iławie, a następnie dodaj nakładkę. Gotowe 🙂 

Pamiętajcie, że możecie wspomóc orkiestrę przyłączając się do zbiórki Jedynki, wrzucając grosik do szkolnej e-skarbonki.

Link do eSkarbonki Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie:     

https://eskarbonka.wosp.org.pl/lw3wve