Konkurs o Mikołaju Koperniku

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie o Mikołaju Koperniku.

Konkurs podzielony jest na trzy kategorie wiekowe.

  1. Klasy I-III

Uczniowie klas I-III konkurs fotograficzny „Odszukaj w sobie Mikołaja Kopernika” ( dzieci przebierają się za Mikołaja Kopernika robią zdjęcie i przesyłają na adres mailowy do etrzcinska@g.sp1.ilawa.pl). Termin nadsyłania zdjęć do 05.02.2021

  1. Klasy IV-VI- konkurs wiedzy o Mikołaju Koperniku

1.Uczestnikami konkursu wiedzy o Mikołaju Koperniku są uczniowie klas IV-VI naszej szkoły. Wychowawcy wytypują od 3 do 5 reprezentantów spośród chętnych osób z każdej klasy i zgłoszą nazwiska do 20.01.2021 r. na e-mail: mmichalski@g.sp1.ilawa.pl

c) Klasy VII-VIII- konkurs na najciekawszą rekonstrukcję lub projekt instrumentów astronomicznych dla Mikołaja Kopernika. Uczeń tworzy projekt lub rekonstrukcję instrumentu astronomicznego, który mógłby podarować Mikołajowi Kopernikowi. Termin nadsyłania prac w formie nagrania, prezentacji lub zdjęcia z opisem należy wysłać do 05.02.2021na adres mailowy bniksa@g.sp1.ilawa.pl.

Szczegółowy regulamin znajduje się poniżej. W konkursie na każdym etapie wiekowym przewidziane są nagrody ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie.

Poprzedni artykułWarsztaty w ramach projektu ,,Kto pyta nie błądzi”
Następny artykułEgzamin próbny w „Koperniku”