Razem na Święta i Szlachetna Paczka

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim zaangażowanym w tegoroczną Akcję Razem na Święta i Szlachetną Paczkę. Dzięki naszemu wspólnemu wysiłkowi Uczniów i ich Rodziców oraz Nauczycieli udało nam się wywołać uśmiech na twarzach wielu potrzebujących rodzin. 

Nie spodziewałyśmy się takiego odzewu ze strony naszej szkolnej społeczności zwłaszcza w czasie pandemii i zdalnego nauczania.  Świadczy to o wrażliwości i sile empatii tych, którzy rozumieją, że pomaganie innym daje radość zarówno obdarowywanym, jak i tym, którzy przyczyniają się do szczęścia i radości innych. Jesteśmy dumni, że mogliśmy uszczęśliwić Pana Jacka i inne potrzebujące rodziny.

Zebranych produktów żywnościowych, potrzebnych rzeczy, np. tapczanu, spawarki, butów, pościeli, patelni, garnków, środków czystości, itp. nazbierało się tyle, że mogliśmy nimi obdarować wszystkie zgłoszone w naszym rejonie rodziny. 

Każde DOBRO uczynione przez Was dzisiaj – kiedyś do Was wróci. Niech ono owocuje.

Wszystkim Darczyńcom życzymy pełnych Radości Świąt Bożego Narodzenia.

Wioletta Karwat i Martyna Wyżlic 

Poprzedni artykułImieniny Mikołaja Kopernika
Następny artykułWesołych Świąt, Merry Christmas, Frohe Weihnachten!