Zadziczaczka, e-sporterka, testerka destynacji – zawody przyszłości?

Kim jest zadziczaczka? Czym zajmuje się space farmer, teletutor lub programista botów?

Jak przygotować ciekawą i efektywną lekcję zdalną? Stworzyć wirtualną klasę i tworzyć z uczniami plakaty!

Agnieszka Prass z uczniami klasy VIIc na lekcjach języka polskiego poruszała tematy związane z doradztwem zawodowym w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Uczniowie zaprojektowali plakat promujący zawód przyszłości dla bohatera literackiego szkolnej lektury. Zrealizowaliśmy też ważne cele, ponieważ uczniowie poznali zawody przyszłości, zdobyli informacje o obowiązkach, umiejętnościach i predyspozycjach ważnych dla tego zawodu, utrwalili informacje o bohaterach literackich szkolnych lektur, a przede wszystkim kształcili umiejętność argumentowania, która przyda im się w każdej przyszłej pracy.

Poprzedni artykułDzień Wszystkich Świętych
Następny artykułInformacja o płatnościach za obiady w listopadzie 2020r.