Sukces młodych koszykarzy z naszej szkoły

W ostatni weekend sierpnia 2020r. uczniowie naszej szkoły Oliwier Antonowicz z klasy VI A oraz Julian Jędrychowski z klasy IV C brali udział w Ogólnopolskim Turnieju  Energa 3×3 Gdynia 2020. 

    Nasi młodzi koszykarze reprezentowali Iławę i wraz z drużyną Orki Iława Basketball odnieśli ogromny sukces. Rywalizując w gronie 10 zespołów, pewnie wygrali wszystkie swoje spotkania, zajmując tym samym pierwsze miejsce w tym turnieju.

        Dwa tygodnie później  w dniu 12 września 2020r.Oliwier Antonowicz zakwalifikował się i wziął udział w wydarzeniu sportowym w Gortat Camp 2020 w Warszawie. Jest to forma treningu pod okiem najbardziej rozpoznawalnego koszykarza w Polsce /Marcina Gortata/, który spędził 12 sezonów w najlepszej lidze koszykówki na świecie /NBA/ w USA. Jest to największe wydarzenie młodzieżowej koszykówki w Polsce dla dzieci w wieku 9-13 lat.

Poprzedni artykułX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
Następny artykułWycieczka do Oceanarium w Gdyni