Zapraszamy do wspólnego czytania

W sobotę, 5 września po raz kolejny będziemy uczestniczyć w ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie. Balladyna Juliusza Słowackiego jest lekturą dziewiątej odsłony Narodowego Czytania.

„Wierzę, że w tym szczególnym dla nas wszystkich czasie, kiedy razem pokonujemy epidemię, wspólna lektura klasyki polskiej literatury jeszcze silniej nas zjednoczy, przynosząc wiele czytelniczej satysfakcji i ponownie łącząc w przekonaniu o doniosłości dzieł naszych największych pisarzy” – napisał Prezydent RP Andrzej Duda w liście zachęcającym do współtworzenia akcji.

Zapraszamy od godz. 10.00 do Galerii przy Ratuszu do wspólnego czytania.

 

Poprzedni artykułUczniowie „Kopernika” pamiętali o uczczeniu 81. rocznicy wybuchu II wojny światowej
Następny artykułZapraszamy na spotkania z wychowawcami