Karty zgłoszeń do świetlicy i na obiady – do pobrania

W związku z trwającą pandemią koronawirusa COVID-19 organizacja pracy szkoły wygląda inaczej niż w latach ubiegłych. Wprowadzamy nowe rozwiązania, które musimy dostosować do sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy. W celu usprawnienia naszej komunikacji na stronie szkoły zamieszczamy istotne informacje dotyczące różnych spraw codziennych wynikających z organizacji działalności szkoły, w tym dotyczących zapisów dzieci do świetlicy i na obiady wydawane w szkolnej stołówce.

Jeśli Państwo planujecie zapisać swoją pociechę do świetlicy szkolnej lub na obiady, zerknijcie koniecznie na naszą stronę. Obecnie  można dokonać zapisów do świetlicy szkolnej i na obiady drogą elektroniczną. Im szybciej będziemy mieli wiedzę, ilu uczniów skorzysta ze świetlicy i stołówki, tym lepiej uda nam się przygotować do zapewnienia bezpieczeństwa na terenie naszej placówki. Dodatkowo ważną informacją dla Państwa jest konieczność ograniczenia przez szkołę ilości wydawanych obiadów oraz przyjęcia dzieci do świetlicy szkolnej (wynika ona z ograniczonych możliwości zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego). Proszę uważnie przeczytać załączone niżej regulaminy, by być pewnym, że szkoła może zagwarantować Państwa dzieciom opiekę świetlicową. W przypadku zbyt dużej ilości chętnych decyduje kolejność zgłoszeń, więc sprawa jest ważna.

Odpłatność za wyżywienie należy uiścić od 1 do 10 każdego miesiąca przelewem na konto: Bank Millennium 22 1160 2202 0000 0003 8807 4807 (podajemy imię, nazwisko i klasę dziecka, miesiąc za jaki dokonywana jest opłata). Tylko w wyjątkowych sytuacjach u kierownika świetlicy. Ze względu na wielość czynności organizacyjnych związanych zapewnieniem bezpieczeństwa sanitarnego termin zgłoszeń do korzystania ze stołówki upływa 3 września 2020 roku.  Pierwsze obiady planujemy przygotować w poniedziałek, 7 września 2020 r.

Świetlica będzie czynna w godzinach: 6:30 – 16:30. Prosimy o dostarczenie wypełnionej KARTY ZGŁOSZENIA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ do skrzynki podawczej w szkole (główne wejście do szkoły) lub przesłanie skanu wypełnionego dokumentu na adres mailowy kierownika świetlicy: emotylinska@sp1.ilawa.pl.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji (telefon do świetlicy: 89 648 50 18 wewnętrzny 18). Mamy nadzieję, że taka forma współpracy będzie Państwu odpowiadała.   

REGULAMIN STOŁÓWKI SZKOLNEJ Szkoły Podstawowej Nr 1 Mikołaja Kopernika  w Iławie w roku szkolnym 2020/21  – dokument do pobrania —> [.pdf]

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA NA OBIADY W STOŁÓWCE SZKOLNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W IŁAWIE W  ROKU SZKOLNYM 2010/2021 – dokument do pobrania —> [.pdf]

Aneks do Regulaminu Świetlicy Szkolnej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie w roku szkolnym 2020/21 – dokument do pobrania —> [.pdf]

KARTA ZAPISU DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W IŁAWIE 
NA ROK SZKOLNY 2020/21 – dokument do pobrania —> [.pdf]

 

Poprzedni artykułPlan spotkań z rodzicami w roku szkolnym 2020/2021
Następny artykułBiblioteka w czasie reżimu sanitarnego z powodu COVID-19