Harmonogram rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/21

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie informuje, że we wtorek, 1 września 2020 r. uroczystość inauguracji roku szkolnego 2020/21 odbędzie się na boisku szkolnym lub w razie deszczowej pogody – w sali gimnastycznej o godz. 9.00 dla nowych uczniów klas pierwszych. 

Uczniowie klas II -VIII spotkają się z wychowawcami w salach. Spotkania te odbędą się w różnych godzinach każda klasa osobno.

W związku z trwającą pandemią koronawirusa COVID-19 w szkole w miejscach wspólnych obowiązuje noszenie przykrycia nosa i ust przez wszystkie osoby, w tym przez uczniów. Organizacja pracy szkoły nie przewiduje pobytu na terenie szkoły innych osób poza uczniami, nauczycielami i pracownikami pedagogicznymi.

 Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 20202/21 dla klas I zobacz tutaj – klasy I

 Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 20202/21 dla klas II-VIII zobacz tutaj – klasy II-VIII

Poprzedni artykułPlan dodatkowych dni wolnych w roku szkolnym 2020/21
Następny artykułProcedury bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie w okresie pracy szkoły w reżimie sanitarnym