Lekturowe pudełko wyobraźni

Co może się znaleźć w lekturowym pudełku „W pustyni i w puszczy” Henryka Sienkiewicza? 📦📗🎁 Wszystko, bo wyobraźnia naszych uczniów jest nieograniczona 💎

Zamiast tradycyjnego sprawdzianu po omówieniu lektury w czasie edukacji zdalnej z j.polskiego uczniowie klasy VIc przygotowali lekturowe pudełka, w których umieścili przedmioty znalezione w domu i kojarzące się im z bohaterami i fabułą powieści. Następnie przygotowali prezentację swoich pudełek w formie slajdów lub krótkich filmików. Mi zostało tylko zmontowanie wszystkich filmików w całość i podziwianie kreatywności i pomysłowości uczniów – Agnieszka Prass.

Was też zachęcam do obejrzenia efektów pracy szóstoklasistów! Warto😀

Pudełka przygotowali: Jakub Balkowski, Kinga Błażejewska, Marta Czajkowska, Maja Dzido, Jakub Jaros, Anna Łęgowska, Lidia Mroczyńska, Michał Racki, Amelia Sagan, Amelia Sumińska, Igor Szulc, Mateusz Szymczak, Andrzej Wieczorek, Oskar Wielczyk, Laura Zdunek, Martyna Zielińska z klasy VIc

Poprzedni artykułMiędzynarodowy Dzień Dziecka
Następny artykułOdliczamy dni do lata i wakacji – ABC Countdown to Summer 2020