Laptopy z programu „Zdalna szkoła+” już są w Jedynce!

Urząd Miasta Iławy już drugi raz pozyskał finansowanie zakupu sprzętu do zdalnej nauki uczniów i nauczycieli w Iławie.
Od 25 marca 2020 r. szkoły pracują zdalnie w związku z pandemią koronawirusa COVID-19. Program „Zdalna szkoła +” jest wsparciem uczniów i nauczycieli, którzy mają problem z dostępem do sprzętu do zdalnej edukacji. Jedynka poprzednio uzyskała z tego programu cztery laptopy oraz cztery tablety z dostępem do internetu. Zostały one przekazane potrzebującym uczniom.

Dziś dyrektor Aleksandra Skubij z kierownikiem gospodarczym Zbigniewem Sikorskim odebrali z rąk Burmistrza Miasta Iławy Dawida Kopaczewskiego i Wiceburmistrz Doroty Kamińskiej dziewięć kolejnych laptopów oraz zestawów słuchawek i mikrofonów. Przy użyczaniu sprzętu priorytetem są rodziny wielodzietne oraz uczniowie niepełnosprawni. Po przyjęciu sprzętu do mienia szkoły, zostaną przygotowane kolejne umowy użyczenia.

Wniosek przygotował MZOSiP.

/sp1/

M

Poprzedni artykułAktywna Tablica w „Jedynce”
Następny artykułHarmonogram zwrotu podręczników do biblioteki i kluczy do szafek szkolnych