Apetyt na 6

Apetyt na 6 to projekt edukacyjny z biologii dla uczniów pracujących zdalnie w domu przygotowany przez nauczycielkę biologii, Wiolettę Karwat. Zadanie polegało na zrealizowaniu przez ucznia różnych zadań biologicznych z przypisanego działu dla każdej klasy.

Mogli je wykonać w dowolnej technice. Dominowały lapbooki, krzyżówki, modele, plakaty i gry biologiczne. Za zrealizowane zadania uczniowie otrzymywali dodatkowe oceny. Dzięki uczestnictwu w projekcie uczniowie rozwinęli swoje zdolności i zainteresowania, zmotywowani zostali do samodzielnego poszerzania wiedzy i umiejętności.

Zdjęcia przedstawiają tylko nieliczne prace przygotowane przez uczniów klas 5-8. Wszystkie zostaną zaprezentowane w pracowni biologicznej po powrocie do szkoły.

Wioletta Karwat

 

Poprzedni artykułLista kandydatów zakwalifikowanych do klasy pierwszej w roku szk. 2020/21
Następny artykułPrzegląd recytatorski online organizowany przez ICK