Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy pierwszej w roku szk. 2020/21

Przedstawiamy Państwu listę kandydatów do klasy pierwszej zakwalifikowanych do dalszej rekrutacji. Oznacza to, że kandydaci z załączonej poniżej listy spełnili kryteria formalne w procedurze rekrutacyjnej do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie na rok szkolny 2020/2021.

Niestety, kandydatów do naszej szkoły jest więcej niż miejsc, dlatego lista przyjętych uczniów, którą jutro umieścimy na stronie szkoły oraz na drzwiach wejściowych do szkoły, nie będzie identyczna z listą załączoną do niniejszej wiadomości. Pierwszeństwo zapisów mają uczniowie mieszkający w rejonie szkoły.

Aleksandra Skubij
Dyrektor Szkoły

Lista kandydatów zakwalifikowanych do dalszej rekrutacji –> [.pdf]

Poprzedni artykułWarsztaty online w Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie
Następny artykułApetyt na 6