Lapbooki na podsumowanie lektury „W pustyni i w puszczy”

Oto efekty twórczej pracy zdalnej uczniów klasy VIa – lapbooki na podsumowanie lektury „W pustyni i w puszczy”. Szóstoklasiści w ciągu dwóch tygodni mogli projektować, gromadzić materiały i tworzyć swoje dzieła. Nauczycielowi odesłali zdjęcia z bieżących działań, ostateczny efekt, a także opis wykonanego lapbooka wg instrukcji podanej przez polonistkę. Powstały cudne prace, w które uczniowie bardzo się zaangażowali (czasem z przyjemnością razem z członkami rodziny 😊) Niektórzy dodatkowo nagrali krótkie filmiki, by jeszcze uatrakcyjnić prezentację. Jestem zachwycona tym, co stworzyli moi wychowankowie. Mam nadzieję, że i Wam się podoba? 😊

Elżbieta Kozłowska

Poprzedni artykułCo dziś w menu bohatera literackiego? 
Następny artykułŚwiętujemy Światowy Dzień Ziemi