Makiety Iławy klasy II b – wirtualny spacer po Iławie i okolicach

#ZostańWdomu#, hasło powtarzane po wielokroć w ostatnich dniach. Czas narodowej kwarantanny, można spędzić bardzo kreatywnie. Dowodem na to są niesamowite prace przestrzenne, wykonane przez uczniów klasy II b. Każdy uczeń wykonał makietę swojej najbliższej okolicy. Ważnym elementem projektu było uwzględnienie infrastruktury, znaków drogowych, ścieżek rowerowych. Uchwycenie jak największej ilości szczegółów. Do wykonania prac włączyły się niejednokrotnie całe rodziny. Była to świetna okazja do wspólnej pracy i zabawy. Efekty widoczne na załączonych zdjęciach są do prawdy imponujące.

Zapraszamy na wirtualny spacer po Iławie i okolicach.

Makiety Iławy

Poprzedni artykułWyzwanie online – „żywe obrazy” uczniów Jedynki
Następny artykułOgólnopolska akcja online – Kartka dla medyka