Próbny egzamin ósmoklasistów 2020

Informuję, że Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne udostępnią materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych nowożytnych (angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego). Nasza szkoła przeprowadzi próbę od 30 marca do 1 kwietnia br. Przeprowadzenie próbnego egzaminu ósmoklasisty jest dla uczniów dobrowolne. Planowany w roku szkolnym egzamin próbny został przeprowadzony w naszej szkole już w listopadzie. Nie wyklucza to udziału w kolejnym sprawdzeniu się przed egzaminem państwowym, który planowany jest na 21 -23 kwietnia br.

Informacja dla uczniów:

—> Próbny egzamin ósmoklasistów

Informacja dla rodziców:

—-> Próbny egzamin ósmoklasistów

Osoby, które chcą wziąć udział w teście powinny powiadomić o tym nauczycieli wychowawców.

Aleksandra Skubij
Dyrektor Szkoły

Poprzedni artykułRekrutacja 2020/2021 do szkół ponadpodstawowych – terminy
Następny artykułRekrutacja na rok szkolny 2020/21