Laureaci i finaliści „Jedynki” w 2019/20

 W „Jedynce” w bieżącym roku szkolnym są dwie klasy ósme, które przeszły do nas rok wcześniej. Podobnie jest z klasami siódmymi. Są dwie klasy siódme. To wynik reformy edukacji z roku 2017. Jednak udało się namówić dość liczną grupę uczniów do próby sił w konkursach kuratoryjnych. Niestety, tytuł laureata i finalisty udało się zdobyć czworgu uczniom. Jesteśmy z nich bardzo dumni! Kilkorgu startującym zabrakło naprawdę niewiele, by zakwalifikować się do końcowego etapu (zaledwie 2 czy 4 punkty). Mamy nadzieję, że siódmoklasiści spróbują swoich sił za rok!

Tytuł laureata w Konkursie z Języka Polskiego organizowanym przez Warmińsko- Mazurskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2019/2020 uzyskała uczennica klasy VII B Zofia Kwietko-Bębnowska. Uczennicę przygotowywała  Aleksandra Skubij.

    Tytuł finalisty w Konkursie z Biologii organizowanym przez Warmińsko- Mazurskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2019/2020 uzyskała uczennica klasy VIII A Julia Gnaczyńska . Uczennicę przygotowywała Krystyna Rzepka.

    Tytuł finalisty w Konkursie z Języka Angielskiego organizowanym przez Warmińsko- Mazurskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2019/2020 uzyskali uczniowie: Oliwia Wołowiec z klasy VII A oraz Jakub Łoźniewski       z klasy VIII A. Uczniów przygotowywał Krzysztof  Kasprowicz.

Gratulujemy!

Poprzedni artykułSzkoły będą zamknięte do świąt
Następny artykułKoronawirus. Zostań w domu!