Kierunki kształcenia w iławskich szkołach średnich

Drodzy ósmoklasiści i Szanowni Rodzice uczniów klas ósmych,
przedstawiamy Państwu prezentację przygotowaną przez wicedyrektora naszej szkoły – Beatę Niksę, przygotowaną na podstawie informacji zebranych ze szkół średnich. Mamy nadzieję, że wiadomości w niej zawarte oraz te, które poznali dotychczas, pomogą naszym uczniom dokonać trafnego wyboru przyszłej szkoły. Wciąż jeszcze przed nami zaplanowane kilka spotkań w sprawie wyboru dalszej szkoły: spotkanie w szkołach średnich (tzw. Drzwi Otwarte), spotkania w naszej szkole z dyrektorami i przedstawicielami szkół ponadpodstawowych. Mam nadzieję, że obecna izolacja nie utrudni dobrego wyboru dalszego kształcenia naszym uczniom.

Prezentację z terminami rekrutacyjnymi i sposobem przeliczania punktacji przygotujemy niebawem. Zapewniam Państwa, że wiele w tym temacie zostało już zrobione. W razie indywidualnych problemów zachęcam do kontaktu z wychowawcami klas ósmych, z wicedyrektor Beatą Niksą – doradcą zawodowym oraz ze mną.

Aleksandra Skubij
Dyrektor Szkoły
Poprzedni artykułSpotkanie z Panem Marcinem Chrząszczem – pszczelarzem
Następny artykułSzkoły będą zamknięte do świąt